Przedmioty

Start › Przedmioty

Wymagany poziom –

Wyniki: 20 582

PrzedmiotyTypWymagany poziom ▲AtakObronaŹródłaID
Wielki MieczMiecz Dwuręczny13~91001
Drewniany miecz Marcusa–12998
Miecz treningowyMiecz Dwuręczny17~11⚒ !2999
Długa włóczniaWłócznia Dwuręczna16~133001
Mały mieczMiecz12~85001
SztyletDod. sztylet14~69001
Długi mieczDodatkowy miecz14~711001
Duża cebulaŁuk Dwuręczny18~1313001
Laska-włóczniaDwuręczna Pałka14~915001
LaskaDwuręczna Pałka14~916001
Vanisian GunPistolet Dwuręczny17~1521001
Armata wanisijskaBroń Dwuręczna110~1823001
Okrągła tarczaLewa ręka1529001
Stara wędka na wydarzenieSprzęt i przynęta11~3!29501
Wypożyczona wędkaElement wyposażenia11~3!29502
Stara wędkaSprzęt i przynęta11~329503
Prosta wędkaSprzęt i przynęta11~3◎29504
Wzmocniona wędkaSprzęt i przynęta11~3◎29505
Genialna wędkaSprzęt i przynęta11~329506
Stary kilof na wydarzenieNarzędzia górnicze11~330001
Wypożyczony kilofElement wyposażenia11~330002
Stara KirkaNarzędzia górnicze11~330003
Ulepszony kilofNarzędzia górnicze11~3◎30004
Ulepszony kilofNarzędzia górnicze11~3◎30005
Pancerz blaszanyTors11532001
Blaszane pancerzeNogi11532401
Cynowe rękawice pancerneRękawice1832801
Buty blaszaneButy1833201
Zbroje wolontariuszyTors11534001
Legginsy wolontariackieNogi11534401
Rękawice wolontariackieRękawice1834801
Buty wolontariackieButy1835201
Zbroja PredatoraTors11436001
Legginsy drapieżnikaNogi11336401
Rękawice PredatorRękawice1836801
Buty PredatorButy1737201
Prosta Zbroja cieniTors11238001
Proste legginsy cieniNogi11138401
Proste rękawiczki do cieniRękawice1638801
Proste buty do cieniButy1639201
Zbroja strzelcaTors11240001
Legginsy strzelcaNogi11240401
Rękawice arrowRękawice1740801
Buty arrowButy1641201
Pancerz nowicjuszaTors11142001
Legginsy początkującegoNogi11042401
Rękawiczki dla początkującychRękawice1642801
Buty dla początkującychButy1643201
Vanisian ArmorTors11246001
Legginsy vanisianNogi11246401

…